Yorgan Yıkama

6882_1

yorgan yıkama

Mamak Halı yıkama sektöründe yıllara dayanan birikimi, güçlü altyapısı ve sağlam kurumsal desteği ile firmamız, hizmet vermeye devam etmektedir. En çok tavsiye edilen halı ve yorgan yıkama firması olarak, müşterilerinden aldığı gücü ve memnuniyeti hizmet kalitesine dönüştüren firmamız, yurt genelindeki güçlü servis ağını, yatırımları ile daha da güçlendirerek yoluna devam etmektedir. Sizlerden gelen olumlu ve olumsuz her türlü dikkate alan firmamız, geniş görüşlü yapısı ile sektöründe ayrıcalıklı imkânlarla sürdürdüğü mamak yorgan yıkama hizmetini birkaç derece daha yukarı çekmeye çalışmaktadır. Radikal kararları ve alanında uzman teknik personeli ile yetişmiş bir iş gücüne sahip olan firmamız, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını, yurt genelinde devam ettirmektedir. Sektöründe en fazla rağbet gören Ankara yorgan yıkama firması olmamızı, hem hesaplı hem de kaliteli hizmet anlayışını tek çatı altında birleştirmemize borçlu olduğumuzu bilmekteyiz.

Battaniye ve Yorgan Yıkama

Yorgan yıkma battaniye yıkama

Yorgan ve Battaniye Yıkama

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özel battaniye ve yorgan yıkama makinelerinde şampuanla yıkanıp durulanıp yumuşatıcı uygulanarak dezenfekte edildikten sonra kapalı kurutma bölgesinde kurutulup paketlenip sizlere teslimatı gerçekleştirilmektedir.

Yorganlarınızı ucuza ve halı yıkama yapılan yerlere serilip ve yine halı yıkama fırçaları ile yıkama yapan firmalara emanet etmeyiniz.

Yerlerde yıkanan yorgan ve battaniyelerin ne kadar iyi yıkanmış olsada Hijyenik açıdan iyi bir sonucu asla bulunmamaktadır. Tüm Ankara’ya ücretsiz servis.

şark hereke yorgan ve battaniye yıkama