• saimekadın halı yıkama

  Posted on Mayıs 24, 2014 by in Ankara halı yıkama Mamak

   

  Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti veren firmamızda tecrübeli ve deneyimli kadro, son sitem teknolojik halı yıkama makinaları, antibakteriyel, organik ve insan sağlığına zarar vermeyen şampuanlar kullanılmaktadır. Tüm bunlar dikkate alındığında siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli hizmeti vermek, çalışma prensiplerimizin başında gelmektedir. 35Yıllık tecrübe ile sizlere hizmet veren firmamızda; müşteri memnuniyeti çok önemlidir.

  şark hereke halı yıkama

   

  Ankara da halı yıkama fabrikalarının ilklerinden olan şark hereke halı yıkama fabrikası 1982 yılından bu yıla kadar halıcılığın her alanında hizmet etmiştir ve etmektedir firmamız Ankara halı yıkama odasına vede Ankara halı yıkamacılar ve genel temizleyiciler derneğine kayıtlıdır ve resmi bir kuruluş dur evinizden alınan halılarınız azami 5 gün içinde teslim edilmektedir halılar ve diğer ürünlerde tamamen bitkisel halı şampuanları ile otomatik makinede bir çok firmanın aksine havuz sistemi ile değil özellikle tek tek yıkanmaktadır 9ce2a0d8-3a48-426a-82e0-efc5288b9621
  ŞARK HEREKE & 365 GÜN HALI YIKAMA
  Halı yıkama hizmetimizden sonra
  doğabilecek müşteri memnuniyetsizliğinde
  “Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi” sunuyoruz.

  Müşteri memnuniyeti esasına mutlak değer veren firmamız memnuniyetsizliğiniz karşısında ücret talep etmiyor. şark hereke halı yıkama diğer merdiven altı firmalar gibi oto yıkama yerlerinde değil tam otomatik halı yıkama tesisi olarak kurulmuş fabrika da hizmet vermektedir.

  IMG_20200207_143207

  Arzu ettiğiniz takdir de gelip fabrikamızı görebilirsiniz. Halılarınız nasıl ve ne şartlarda yıkanıyor kendiniz karar verebilirsiniz. şark hereke halı yıkama olarak fabrikamız her zaman siz müşterilerimizin hizmetindedir. Ücretsiz servis imkanı ile şark hereke halı yıkama olarak Ankara nın çankaya mamak ve altındağ semtlerin de adres neresi olursa olsun ücretsiz servisimiz mevcuttur. Burası yakın burası uzak ayırt etmeden siz müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Halı yıkamada Ankara nın bir numaralı halı yıkama fabrikası şark hereke halı yıkama Ankara nın halı yıkama firmaları arasında hatırı sayılır bir konuma gelen halı yıkama fabrikamız Organik halı yıkama hizmetini Türkiye’de bir ilk olarak sunan fabrikamız her daim bir adım önde olmayı sürdürecektir.
  not sark hereke ve 365 gün halı yıkama firmaları ortakdır

ankara halı yıkama