• misket halı yıkama

  Posted on Mart 11, 2019 by in Ankara halı yıkama Mamak

  ŞARK HEREKE & 365 GÜN HALI YIKAMA
  Halı yıkama hizmetimizden sonra
  doğabilecek müşteri memnuniyetsizliğinde
  “Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi” sunuyoruz.
  halı yıkama da yaklaşık 40 yıldır çalışmaktayız ilk başladığımız zaman ile şimdiki tekneloji arasında çok fark var bizlerde sizlere daha iyi hizmet etmek için her zaman yenilendik.halılarınız tam otomatik makinalarda ve antibakteriyel halı şampuanları ile yıkanmakta dır.

  20170515_130120

  Profesyonel Halı Yıkama İşlemi
  Profesyonel den kasıt bu işi meslek edinmiş ve bu konuda tecrübe sahibi ve bu iş için ekiple hizmet veren demek. Takdir edersiniz ki evde halı ya yılda bir iyimser bir tahminle yılda iki defa yıkanır. Fakat profesyonel firmalar hergün halı yıkamak durumunda hergün hizmet götürmek durumunda. Onun için tecrübe faktörü göz önünde bulundurulunca profesyonel bir firmanın tecrübesi kıyaslanamaz ölçüdedir.

  Otomatik halı yıkama makinesi ile halı yıkama : otomatik halı yıkama makinesi kullanan firmalar halıları ayırım yaptıktan sonra makine halılarını kimyasallı bir havuzda bekletmeye alırlar. Daha sonra havuzlardan çıkarılan halılar sıralı bir şekilde yıkama işlemine alınırlar. Otomatik makinelerde bir taraftan makineye verilen halı diğer taraftan yıkanmış ve durulanmış bir şekilde çıkar. Daha sonra rulo şekline getirilen halı sıkma makinesine sokulur. Sıkma makinesinde sıkılan halılar daha sonra sundurmalara asılarak kurumaya bırakılır.
  Sundurmadan indirilen halılar masalara leke ve hav kontrolü için alınırlar. Masada leke ve hav kontrolü yapılır.
  Leke ve hav kontrolü yapılan halı poşetlenerek sevkiyat için hazırlanır. Sevkiyat teslim tarihlerine ve adres güzergahlarına göre bir sıraya konur ve araçlar o sıra doğrultusunda yüklenir. Sevkiyata çıkan personel verilen listeyi verilen sıraya göre dağıtır.
  Kısaca profesyonel halı yıkama hizmeti böyle verilir…

ankara halı yıkama