• Küçükesat halı yıkama

  Posted on Mayıs 26, 2014 by in Çankaya halı yıkama

  Halı yıkama son zamanlarda tecrübesiz firmalar yüzünden büyük bir problem haline gelmiştir. Birçok yerde olduğu gibi ANKARA Halı Yıkama firmaları arasında da halı yıkama yeri bile olmayan ek gelir olsun diye halı yıkama yapan merdiven altı işletmeler türemiştir. Durum böyle olunca güvenilir bir halı yıkama firması bulmak zorlaşmıştır. Teknolojik ekipmanlarımız, konusunda uzman deneyimli personelimiz, geniş araç filomuz ve kaliteli hizmeti amaç edinmiş firma profilimizle sizleri bu durumdan kurtarıyoruz. Halı yıkama ciddi bir iştir. Halı yıkama profesyonel firmalarca yapılmazsa başta sağlık,VE halılarınızın temiz olmaması ve yıpranması gibi problemler ortaya çıkar. Halı yıkama sizin için de bir problemse ve halılarınızın ilk günkü kadar temiz olmasını istiyorsanız bizi arayın ve farkı görün. aynı zamanda halı yıkamanın yanında eldokuma halı tamiri ve saçak takma işlemlerinide yapmaktayız ayrıca koltuk yıkama ve stor perde yıkama yapılmaktadır yeni çıkan patchwork halı yıkama ve tamiri de yapılmaktadır firmamız 1982 den beri faliyet lerine devam etmektedir

  056

  Kış aylarının bitmesi ile birlikte her kadının yapmak zorunda olduğu bahar temizliğinde belki de düşündüren en çok şey halı yıkamaktır. Yıkaması da kurutması da ayrı bir dert olan halılarımızı yıkar iken sağlığımızı kaybetmekte cabası olacaktır.

  Aynı zamanda halıda oluşan lekeleri de çıkaramaz iseniz halınızı boşu boşuna yıkamış olacaksınız. Aynı zamanda halılarınızı soğuk su ve elinize geçen herhangi bir deterjan ile yıkarsanız deseni bozulup rengi de solabilir. Üstelik kuruması da oldukça zaman alacaktır ve birçok halı yıkandıktan sonra ıslak kaldığı için koku da yapacaktır.

  ŞARK HEREKE halı yıkamayı tercih ederseniz;

  Birçok dertlerden kurtulmak aslında çok kolaydır. Size bir telefon kadar uzak olan

  ŞARK HEREKE Yıkama Şirketi sayesinde yepyeni pırıl pırıl ve temiz halılara kavuşmak aslında oldukça kolay. Bize telefon ederek adresinizi veriyorsunuz istediğiniz zaman gelip halınızı evinizden alıyoruz söylediğimiz tarihte halınızı steril etmiş olarak yine evinize kadar getiriyoruz.

  Ayrıca halınız eskisinden daha canlı renklere kavuşmuş oluyor. Ankara’nın en güzel ve kaliteli yıkama yapan şirketimiz bünyesinde çalıştırdığı uzman elemanlar sayesinde halınız eskisinden daha da güzel bir görünümde olacaktır. Kullandığımız özel makineler sayesinde halınız hiç bir şekilde zarar görmeyecektir. Ayrıca yıkama yapar iken kullandığımız özel deterjanlar sayesinde halılarınız steril olacak oldukça hoş kokacak ve lekesi olmayacaktır.

  Evinizde çocuk varsa buna daha fazla özen göstermelisiniz;

  Özellikle çocuklu evlerde görülen halılardaki pastel boya lekesi, meyve suyu lekesi gibi çıkması zor olan lekeleri de kesin olarak çıkarmaktayız. Şirketimizi oldukça beğenecek aynı zamanda çevrenizdeki herkese bizi tavsiye edeceksiniz.

  Üstelik bundan sonra asla halı yıkamayacak evinizdeki tüm halılarınızı da bize emanet edeceksiniz. Tüm halılarınızı da aynı aynı anda alıp yine söz verdiğimiz tarihte kapınıza kadar getiriyoruz. Size sadece tertemiz halıların keyfini çıkarmak kalacak.

  FİRMAMIZ HALI YIKAMA DERNEĞİNE ÜYEDİR

ankara halı yıkama