Koltuk Yıkama

img-20170322-wa00221383771_653840101332358_8860854576304246719_n

 

ŞARK HEREKE halı yıkama firmamızın vermiş olduğu bir hizmette koltuk yıkama hizmetidir. Koltuk yıkama alanında uzmanlaşmış bir kadroya sahibiz. Teknolojiyi yakından takip eden firmamız son teknoloji makinaları Türkiye ‘ye getirerek müşterilerine kusursuz hizmet sunmaktadır.
Koltuklarınızı bitkisel yıkama şampuanları kullanarak yıkıyoruz. Evlerinizde en çok kullandığınız eşya koltuklardır. Koltukların temiz olması evinizinde temiz olması anlamına gelmektedir. Evinizde bezlerle koltuklarınızı silerek sonuç alamazsınız.
Koltukların temizliğinde kesin sonuç için bizi arayabilirsiniz. ŞARK HEREKE  halı yıkama koltuk yıkama alanındada liderdir.

1509252_653840011332367_3659058799476011398_n

 

 

Ankara Şark Hereke Koltuk Yıkama şirketimize ait kurumsal internet sayfamız sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek adına yayına başlamıştır. Mamak koltuk yıkama hususunda ziyadesiyle ön bilgilere erişebileceğiniz interaktif sayfamız ile merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Bahar mevsiminin gelmesi ile ev hanımlarının geneli hummalı bir ev temizliği yapmaktalar, kış döneminde fazlası ile kirlenen koltukları elde ki imkanlar ile silmek yerine yıkatmak en etkili çözümdür.

 koltuk yıkama

Koltuklarınızda oluşan her cins leke için koltuk leke çıkartma alternatiflerimiz bulunmaktadır. Bundan böyle koltuklarınızda oluşan lekeleri dert etmek yerine bizlere bir telefon ile ulaşmanız yeterli olacaktır.

Fazlası ile iddia ediyoruz Ankara’da koltuk yıkama hizmetini en uygun fiyatlar ile kuruluşumuz Şark Koltuk Yıkamadan alabilirsiniz. Her daim sizlere en kaliteli hizmeti sunmayı kendimize ilke edindik.

Profesyonel olarak sağlamakta olduğumuz koltuk yıkama hizmetimizden koşulsuz memnuniyet garantisi sunmaktayız. Firmamızın temel prensiplerinden birisi olan müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır.

Her sektörde olduğu gibi koltuk yıkama sektöründe de işini kaliteli yapan ve yapmayan firmalar vardır. Bu kıstas firmanın müşteriye yaklaşımından kullandığı ekipmana ve işin inceliklerine hâkim olup olmamasına kadar kendisini belli eder. Firmamız, çağın gereklerine uygun bir altyapıya sahiptir. Kafanıza en çok takılan sorun olan acaba koltuk takımımı ne kadara yıkatabilirim sorusuna getirdiği ekonomik fiyatlandırma tarifeleri ile de çözüm üretmekte olan firmamız, müşterileri ile güçlü bir iletişime, samimi bir irtibata sahiptir. Bu nedenle uzman bir ekiple çalışır ve en kaliteli Ankara koltuk yıkama firmaları arasındadır. Bu bizim söylediğimiz değil, Mamak koltuk yıkama sektörünün bize verdiği referanslar sonucu söylenmiş bir sözdür. Bu nedenle firmamız, kendi reklâmını yapan değil, sektöre yön veren bir firmadır. Kaliteli ve tam da olması gerektiği gibi bir koltuk yıkama hizmet anlayışı için firmamızı tercih edin…

ŞARK HEREKE HALI YIKAMA

0507 749 5468

bütün eldokuma halı tamirlerinin yanıda ipek halısınıda tamir etmektedir. iletişim bölümünden detaylı olarak müşteri temsilcimizle görüşebilirsiniz.ankara-halı-yıkama-300x150antika halı tamiri ankara
Ankara Halı Tamiri olarak siz değerli müşterilerimize sağladığımız başlıca faaliyetlerimiz Halı Tamiri, Halı Saçak Tamiri, ipek Halı Tamiri, Kilim Tamiri, Eski Halı Tamiri, Antika Halı Tamiri, Eski Kilim Tamiri, Antika Kilim Tamiri, Eski İpek Halı Tamiri, Antika ipek Halı Tamiri, El dokuması Halı Tamiri, Eski El dokuması Halıların değerleri hakkında Expertiz hizmetleri ve satın alımı Kahve Lekesi Çay Lekesi Boya Lekesi Ruj Lekelerinin Çıkarılması Halı Yanıklarının Tamiri Boya Kusması ve HALI YIKAMA gibi Başlıca Hizmetlerimizden Bazılarıdır.. İster el dokuması, ister makine üretimi olsun; her halı kendine özgü işlemeler, desenlere ve üretim malzemelerine sahiptir. Kendine özgü desenler ve işlemeler halıya özel değer katmaktadır. Sürekli ayaklar altında ezilen ve yoğun şekilde darbe gören halının, deformasyona uğraması ve bozulması doğal bir sonuçtur. Deformasyona uğramış halının veya olası bozulmalara uğramış halının değerini koruması için düzenli bakım veya hemen müdahale edilmesi gerekir. Bakım ve temizlik konusunda ihmal edilen halının bozulmalara ugraması ve değerini kaybetmesi olası bir durumdur. Benzer malzemelere sahip olan kilimlerde de yapılacak ihmal sonucunda özellikle ilmekler yıpranarak açılır. Halılarda ise en çok karşılaşılan sorun saçak (Püskül) sorunudur. İşte bu noktada yılların getirdiği ustalık ve tecrübemiz ile Cengiz usta devreye girerek halılarınıza ve kilimlerinize yeniden hayat vermektedir..

halı tamiri ankara,
halı saçak tamiri ankara,
halı saçağı tamiri ankara,
halı saha tamiri ankara,
halı tamir bandı,
bünyan halı tamiri ankara,
deri halı tamiri,
eski halı tamiri ankara,
Ankarada eski halı tamiri,
hereke halı tamiri Ankara,
halı saçak tamiri ankara

halı saçağı tamiri ankara,
Ankara halı tamiri nasıl yapılır,
yanık halı tamiri Ankara, Ankara yırtık halı tamiri,
Ankara yün halı tamiri yapan Yerler, yanan halı tamiri Ankara,
yün halı tamiri Ankara, Antika Halı Tamiri Ankara, ….
halı püskülü tamiri nasıl yapılır,

Halı yıkama işlemi belirli teknik ve yöntemler gerektiren, doğru ürünler ve halı şampuanları ile başarılı sonuçlar elde edilebilen, tecrübe ve bilgi birikimi gerektiren hassas bir iştir. İyi yıkanmamış bir halı evde yaşayan bireylerin sağlığını bile tehdit etmektedir.

Halınız ilk günkü görünümünü zaman içinde kaybeder. Bu gündelik kullanımdan kaynaklanan geçici bir kirlenme veya doğru yöntemlerin uy

gulanmamasından kaynaklanan kalıcı bir hasardan ötürü olabilir.Ne şekilde olursa olsun gündelik kullanım içerisinde halılarda çeşitli lekelerin oluşması doğaldır. Önemli olan hangi lekeyi nasıl temizleyeceğiniz konusunda yeterli bilgiye sahip olmanızdır.Aksaray halı yıkama şikayetinizi 0312 564 09 29 NOLU TELEFONA MEM NUNİYETİNİZİ DOSTLARINIZA
İLETE BİLİR SİNİZ ….halı yıkama hizmetimizden sonra
doğabilecek müşteri memnuniyetsizliğinde
eski halı tamiri ankara
“Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi” sunuyoruz.
Ankara ŞARK HEREKE Halı Yıkama Firmasının Hizmetleri
Ankara halı yıkama firması metropol ilimizin nüfus ve yoğun sipariş talepleri şartlarına rağmen işini en mükemmel şekilde yapmaktadır. Halılarınız için isteyebileceğiniz bütün temiz koşulları sağlayan firmamız günün mesai saatleri içinde hizmet vererek itinalı çalışmalar yapmaktadır. Yaz ve kış en güzel temizlikler için seçtiğiniz firmamız bütün halılarınızı alarak en az bir hafta içinde teslim eder. Halılarınızı alırken verdiği sözde duran firmamız teslim sırasında evde olup olmadığınıza dair teyit aldıktan sonra halılarınızı getirir. Kapınızdan aldığı halıları size bıraktığı makbuzlar karşılında mis gibi kokularla size iade eder.
Bakteri ve Mayt Beslenmesine Son Verin
Ayağımızın altında bütün bir sene serili duran halılarınız zamanla içlerine toz çekerek bakteri üremesi için ortam oluşmasını sağlar. Havada uçuşan alerji riski yüksek olan tozlar özellikle hassas bünyeler için hastalanma riskini yükseltir. Halınızın içinde biriken tozları yüzeyinde oluşan lekeleri temizlemekle gideremezsiniz. Aksine tozlar dibe doğru daha iyi yerleşerek fark edilmez bir hal alırlar. Çırpılmayan ve apartman hayatında havalandırma ihtiyacını tam karşılayamadığınız halılarınız için en uygun tercih Ankara halı yıkama sistemi olmalıdır. İçindeki maytlara ve bakterilerin çoğalmasına izin vermeyin senede bir kere bile olsun bize temizleterek hastalık riskine son verin.
Halılarınız farklı dokumalarına göre ayırt edilerek başlanılan yıkama işinde çırpılma makineleri ile kolaylıkla tozları alınan halılar özel deterjanlı sularla içindeki kirleri yumuşatılarak çıkarılır. Çırpılma işlemi sırasında halınızın kopma riskleri göz önünde bulundurularak itinalı bir şekilde denetlenir. Bu işlem olmadan dipteki tozlar asla yüzeye çıkmayacaktır. Halı yıkamada ön koşul bu işlemi gerçekleştirmektir. Kullanılan deterjanların sağlık açısından hiçbir zararı yoktur. Halınızın ilmeklerini çürütmez ve delinme riski yaşatmaz. Halı üzerinde bulunan lekeler tam anlamıyla çıkarak tekrar gözükme ihtimali yoktur. Hatta bir sene leke tutmayacak olan halılarınızı yıl boyu silmek zorunda dahi kalmayacaksınız. Ankara halı yıkama şirketi sayesinde tam istediğiniz lekesiz temizliğe ulaşabilirsiniz. Yıkanma esnasında arkasında oluşabilecek sarı lekeler ihtimal vermeyen temizlik makinelerimiz halınızı bir bütün olarak temizler.
Ankara halı yıkama hizmeti
Battaniye ve Yorganlarınız Büyük Bir Titizlikle Yıkanır
Halı yıkama dışında ihtiyacınız olan battaniye ve yorganlarınızda yıkanır. Kışlık ve yazlık yorganlarınız içindeki dolgu ürünleri zarar görmeden yıkanarak size birkaç gün içinde teslim edilir. Bol su içinde kaliteli ürünlerle yıkanan yorganlarınızı ferah ferah üzerinize almak için sabırsızlanacaksınız. Bizimle çalışmak sizin yaptığınız en iyi karar olacaktır. Yıkama işinde kendini sürekli yenileyen firmamız kullandığı malzeme ve makine seçiminde en uygununu değil en kaliteli olanını seçmektedir. Birçok açılan firma arasından kendini gösterebilen Ankara halı yıkama firmaları halı, koltuk, battaniye ve yorganlarınız için mümkün olan koşulların hepsini sunmaktadır. Evinizde kullandığınız eşyalarınıza sizin kadar değer veren firmamız en hijyenik koşullarda yıka işlerini yapar.
Ankara halı yıkama fabrikası
Bize Ulaşmak Çok Kolay
Yılın bütün kirini, isini ve kötü kokularını çeken halılarınız için hemen bizi arayın. Web sayfamız ve telefon numaralarımız aracılığı ile bize ulaştığınızda anında uygun Mamak Koltuk yıkama fiyatları mukabilinde hizmeti başlar. Kapınıza hemen ertesi gün gelecek olan firma çalışanlarımız işinin ehli ve sizin istediklerinizi anlayabilecek kapasitede iş yapmaktadır. Bize emanet ettiğiniz bütün kullanım eşyalarınız en geç bir hafta içinde tekrar kapınızda olacaktır. Belirttiği gün eşyalarınızı getirecek olan firmamız güven duymanız sizin nazik hareketinizden ve bizim iyi çalışmamızdan ileri gelmektedir. Bizimle çalışmaktan asla pişman olmazsınız. Güven duygunuzu kazanmak bizim düsturumuz olmuştur.

Koltuk Yıkama Nasıl Yapılır?

Tecrübe ve deneyimin şart olduğu bu sektörde öncelikli olarak koltuk kumaşlarını çok iyi bilmek gerekir her koltuğun kumaşı farklılık gösterebilir bu yüzdendir ki kumaşa verilecek şampuan ve leke sökücüler iyi seçilerek kullanılmalıdır, aksi halde yanlış bir seçimde koltuk kumaşlarının bozulması engellenemez.Koltuk yıkama işlemi ortalama 1.5 ile 2 saat arasında biter , firmamızın kullandığı makineler koltuğun bünyesinde kesinlikle su bırakmaz yıkama ve temizleme işlemi bittikten 4 ile 5 saat sonra kullanıma hazır hale getirilir koltuk yıkama işlemi bittikten sonra koltuklarınızdan çıkan kirli suyu gördüğünüzde iddia ediyoruz siz de inanamayacaksınız.

Koltuk Yıkama Gerekliliği : Ankara koltuk yıkama ekibimiz koltuk yıkama işlemini yılda en az iki kere sağlık ve hijyen açısından yapılması gereken bir temizlikdir. Bizim görevimiz ise kirle ve mikropla kaplı olan kumaş yüzeyler koltuk, kanepe, çekyat, yatak v.b. kullanım eşyalarınızı kir ve mikroplardan arındırarak hijyen ve sağlığa kavuşturmaktayız. Bu işlemler nasılki kıyaafetlerimiz periyotik olarak yıkama işlemini gerçekleştiriyorsak koltuk yıkamaişlemide bir o kadar şartdır. Şöyle bir düşündüğümüzde otobüs, metro, servis v.b. toplu taşıma araçlarını ev bireyleri muhakkak kullanmaktadır. Bilinirki bu toplu taşım araçları bi hayli mikropludur. Bu araçlara oturarak mikropları üstümüze hapsetmekteyiz ve sonrasında üzerimize bulaştırarak evdeki koltuklarımıza taşımaktayız. Ama bazıları diyecekki ben bu konuda çok hassasımdır. Siz hassasınız ama gelen misafirleriniz aynı duyarlılıktamı?

 

Koltuk Yıkama Gerekliliği : Ankara koltuk yıkama ekibimiz koltuk yıkama işlemini yılda en az iki kere sağlık ve hijyen açısından yapılması gereken bir temizlemedir. Bizim görevimiz ise kirle ve mikropla kaplı olan kumaş yüzeyler koltuk, kanepe, çekyat, yatak v.b. kullanım eşyalarınızı kir ve mikroplardan arındırarak hijyen ve sağlığa kavuşturmaktayız. Bu işlemler nasılki kıyafetlerimiz periyotik olarak yıkama işlemini gerçekleştiriyorsak koltuk yıkama işlemide bir o kadar şarttır. Şöyle bir düşündüğümüzde otobüs, metro, servis v.b. toplu taşıma araçlarını ev bireyleri muhakkak kullanmaktadır. Bilinirki bu toplu taşım araçları bi hayli mikropludur. Bu araçlara oturarak mikropları üstümüze hapsetmekteyiz ve sonrasında üzerimize bulaştırarak evdeki koltuklarımıza taşımaktayız. Ama bazıları diyecekki ben bu konuda çok hassasımdır. Siz hassasınız ama gelen misafirleriniz aynı duyarlılıkta mı? Birde bakıyorsunuz ki küçük bebeğiniz kış boyu dışarı çıkmadığı halde hastalıktan kurtulmuyor.

Ankara’da Koltuk Yıkama İşlemi : Koltuk yıkama için öncelikle randevu almanız gerekmektedir. Sizin uygun ve bizim randevu boşluğumuza göre randevu vererek Ankara koltuk yıkama ekibimizi adresinize göndererek koltuk yıkama işlemimizi gerçekleştirmekteyiz.  Koltuk yıkama işleminde koltuk yıkama ekibimiz size verilen gün ve zaman diliminde adresinizde olarak koltuklarınızın dezenfeksiyon işlemine başlanır. Koltuk yıkama işleminde öncelikle hazırlanan koltuk şampuanlı su ile koltukdaki kir ve lekelerin yumuşaması için kuru yüzey kalmayacak şekilde ıslatılır. Koltuk yıkama sistemimizde emme püskürtme koltuk yıkama makinesi ile koltuk yıkama işlemi yapılır. Komple ıslatılan kumaş yüzeyde yoğun kir ve lekeler var ise yoğun şampuan ile fırçalanarak leke çözümleme uygulaması yapılır. Sonrasında koltuğun komple kumaş olan yüzeyi tamamen yıkama işleminden geçirilir. Yıkama işlemi yapıldıkdan sonra son kontrolleri yapılır. Yoğun kullanım bölgelerinde kir kalmış ise tekrar yıkama işlemine tabi tutulur. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra vakumlama yapılır. Vakumlama işleminde koltuk üzerinde su kalmayacak şekilde suyu çektirilir ve kuruması kolaylaştırılır. Mevsimsel olarak 3 ila 24 saat aralığında koltuğunuz kuruyarak kullanıma hazır hale gelir. Ankara’da Koltuk Yıkama İşlemi : Koltuk yıkamaişlemimizle randevülü olarak çalışmaktayız. Sizin uygun ve bizim randevü boşluğumuza göre randevü vererek Ankara koltuk yıkama ekibimizi adresinize göndererek koltuk yıkama işlemimizi gerçekleştirmekteyiz.  Koltuk yıkama işlemindekoltuk yıkama ekibimiz size verilen gün ve zaman diliminde adresinizde olarak koltuklarınızın dezenfektasyon işlemine başlanır. Koltuk yıkamaişleminde öncelikle hazırlanan koltuk şampuanlı su ile koltukdaki kir ve lekelerin yumuşaması için kuru yüzey kalmayacak şekilde ıslatılır. Koltuk yıkamasistemimizde emme püskürtme koltuk yıkamamakinası ile koltuk yıkama işlemi yapılır. Komple ıslatılan kumaş yüzeyde yoğun kir ve lekeler var ise yoğun şampun ile fırçalanarak leke çözümleme uygulaması yapılır. Sonrasında koltuğun komple kumaş olan yüzeyi tamamen yıkama işleminden geçirilir. Yıkama işlemi yapıldıkdan sonra son kontrolleri yapılır. Yoğun kullanım bölgelerinde kir kalmış ise tekrar yıkama işlemine tabi tutulur. Yıkama işlemi tamamlandıktan sonra vakumlama yapılır. Vakumlama işleminde koltuk üzerinde su kalmayacak şekilde suyu çektirilir ve kuruması kolaylaştırılır. Mevsimsel olarak 3 ila 24 saat aralığında koltuğunuz kuruyarak kullanıma hazır

http://www.mamakkoltukyikama.net/mamak-hali-ve-koltuk-yikama.html