• Halı yıkama mamak

  Posted on Mart 29, 2019 by in Ankara halı yıkama Mamak

  abidinpaşa halı yıkama mamak halı yıkama olarak da tanınan şark hereke halı yıkama fabrikası size bir telefon kadar uzakta.

  Profesyonel Halı Yıkama Hizmeti veren firmamızda tecrübeli ve deneyimli kadro, son sitem teknolojik halı yıkama makinaları, antibakteriyel, organik ve insan sağlığına zarar vermeyen şampuanlar kullanılmaktadır. Tüm bunlar dikkate alındığında siz değerli müşterilerimize sağlıklı ve kaliteli hizmeti vermek, çalışma prensiplerimizin başında gelmektedir. 35 Yıllık tecrübe ile sizlere hizmet veren firmamızda; müşteri memnuniyeti çok önemlidir.ŞARK HEREKE HALI YIKAMADA Halılarınız yıkama aşamasından, teslim aşamasına kadar toz alma, yıkama, durulama, sıkma, kurutma, kontrol ve paketleme aşamalarından geçerek uzman ve dikkatli çalışanlarımızın kontrolünden sonra, teslimatları yapılmaktadır. Ucuza yıkatmayın,

   

   

  99

  Günümüzde halı yıkama konusunda hizmet veren, irili ufaklı birçok işletme bulunmaktadır. Ancak özellikle amatör bir şekilde otopark alanlarında, basınçlı su ya da hortumla yapılan yıkamalar, sizin için yeterli hijyeni sağlayamaz. Aslına bakılırsa, bu hizmetlerin evde yapılan halı temizliğinden bir farkı bulunmamaktadır Bu yüzden profesyonel halı yıkama ekipmanları ile ANKARA ŞARK HEREKE Halı Yıkama hizmetlerini tercih etmenizde yarar vardır.

  Halı yıkama fiyatları , halının türüne ve metrekaresine göre farklılık göstermektedir. Bazı halı türlerinin yıkanması daha zor ve zahmetlidir. Ayrıca kullanılması gereken temizlik ürünleri de farklılık göstermektedir. Örneğin, İran halısı ve ipek halılar yıkama işlemi açısından oldukça zor halılardır. Bu halıların diğer halılar gibi yıkanmaması ve hassas işlemlerin uygulanması gerekir. Siz de halılarınızın daha hijyenik olmasını sağlamak ve kaliteli bir hizmet almak isterseniz, ANKARA ŞARK HEREKE Yıkama ile irtibata geçerek, halı yıkama fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

  FİRMAMIZ HALI YIKAMA DERNEĞİNE ÜYEDİR.

   

ankara halı yıkama