• Fahrikorutürk halı yıkama

  Posted on Mart 8, 2019 by in Ankara halı yıkama Mamak

  şark hereke halı yıkama

  Halı yıkama hizmetimizden sonra
  doğabilecek müşteri memnuniyetsizliğinde
  “Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi” sunuyoruz.
  şark hereke halım yıkama
  Size bir telefon kadar yakın olan firmamız uzman ekibimiz ile birlikte sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir. Bir telefon ederek ya da internet sitemize girip adresiniz ile birlikte numaranızı ve halınızın hangi tarihte alınmasını istediğinizi belirtmeniz yeterli. İstediğiniz tarihte evinize gelip halılarınızı alıyor özel deterjanlarımız ve makinelerimiz ile yıkama işlemini gerçekleştirip ardından halılarınızı özel makinelerimizde kurutup yine söz verdiğimiz tarihte halınızı evinize teslim ediyoruz.

  Halılarınız hem steril hem de lekesiz olduğu gibi oldukça güzel kokacaktır. Üstelik rengi ilk aldığınız gün ki gibi parlak olacak ve desenleri oldukça düzgün duracaktır. Oldukça kısa süren bu işlemler sayesinde halınıza oldukça kısa zamanda kavuşacaksınız. Üstelik temiz halılarınıza kavuşur iken hiç yorulmayacaksınız. Bizi herkese tavsiye edecek ve tüm halılarınızı bize yıkatacaksınız.
  Şark hereke halı yıkama tam 36 yıldır lider halı ve koltuk yıkama firmasıdır,şark hereke halı yıkama sadece dikmende değil tüm Ankara’nın da gözde olan halı yıkama firmasıdır, şark hereke halı yıkama firmamız son model araç filosu ve uzman ekipman ve kadrosu ile tüm Ankara’ya hizmet vermektedir.

ankara halı yıkama