• altınevler halı yıkama

  Posted on Mart 8, 2019 by in Ankara halı yıkama Mamak

  ŞARK HEREKE & 365 GÜN HALI YIKAMA
  Halı yıkama hizmetimizden sonra
  doğabilecek müşteri memnuniyetsizliğinde
  “Koşulsuz 2. Yıkama Garantisi” sunuyoruz.

  20170515_130120
  halı yıkama da yaklaşık 40 yıldır çalışmaktayız ilk başladığımız zaman ile şimdiki tekneloji arasında çok fark var bizlerde sizlere daha iyi hizmet etmek için her zaman yenilendik.halılarınız tam otomatik makinalarda ve antibakteriyel halı şampuanları ile yıkanmakta dır.9ce2a0d8-3a48-426a-82e0-efc5288b9621

  yıkamadan önce halılarınızın tozları alınır ön leke çıkarması yapılır ve cinslerine göre ayrılır yıkamaya alınır yıkama işleminden çıkan halılar yüzde doksan kuru çıkar kalan yüzde onluk nem ise kapalı kurutma odalarında fanlı kurutma sitemi ile kurutulur ve tekrar leke kontrolün den geçer kıl tüy ve havları alınır paketlenir teslime hazır hale gelir .

  Ankara da halı yıkama fabrikalarının ilklerinden olan şark hereke halı yıkama fabrikası 1982 yılından bu yıla kadar halıcılığın her alanında hizmet etmiştir ve etmektedir firmamız Ankara halı yıkama odasına vede Ankara halı yıkamacılar ve genel temizleyiciler derneğine kayıtlıdır ve resmi bir kuruluş dur evinizden alınan halılarınız azami 5 gün içinde teslim edilmektedir halılar ve diğer ürünlerde tamamen bitkisel halı şampuanları ile otomatik makinede bir çok firmanın aksine havuz sistemi ile değil özellikle tek tek yıkanmaktadır halı sıkma makinesi

  Müşteri memnuniyeti esasına mutlak değer veren firmamız memnuniyetsizliğiniz karşısında ücret talep etmiyor. şark hereke halı yıkama diğer merdiven altı firmalar gibi oto yıkama yerlerinde değil tam otomatik halı yıkama tesisi olarak kurulmuş fabrika da hizmet vermektedir.

  Arzu ettiğiniz takdir de gelip fabrikamızı görebilirsiniz. Halılarınız nasıl ve ne şartlarda yıkanıyor kendiniz karar verebilirsiniz. şark hereke halı yıkama olarak fabrikamız her zaman siz müşterilerimizin hizmetindedir. Ücretsiz servis imkanı ile şark hereke halı yıkama olarak Ankara nın çankaya mamak ve altındağ semtlerin de adres neresi olursa olsun ücretsiz servisimiz mevcuttur. Burası yakın burası uzak ayırt etmeden siz müşterilerimizin hizmetinizdeyiz. Halı yıkamada Ankara nın bir numaralı halı yıkama fabrikası şark hereke halı yıkama Ankara nın halı yıkama firmaları arasında hatırı sayılır bir konuma gelen halı yıkama fabrikamız Organik halı yıkama hizmetini Türkiye’de bir ilk olarak sunan fabrikamız her daim bir adım önde olmayı sürdürecektir.
  not sark hereke ve 365 gün halı yıkama firmaları ortakdır

  halı yıkama (2)

   

  FİRMAMIZ HALI YIKAMA DERNEĞİNE ÜYEDİR.

   

ankara halı yıkama