• Abidinpaşa halı yıkama

  Posted on Mayıs 24, 2014 by in abidinpaşa

   

  Fabrikamız Mamak ilçesi Abidinpaşa mahallesinde halı yıkama faaliyetlerini yılın 365 günü aktif olarak sürdürmektedir.

  ankara şark hereke 365 gün halı yıkama
  Ankara Anti Bakteriyel Halı Yıkama firmaları arasında en çok tercih edilen firmalardan biri olan firmamız: ankara şark hereke 365 gün halı yıkama

  99

  Kaliteli hizmet sağlayan antibakteriyel halı yıkamada uzman personel,
  Müşteri ve kalite odaklı hizmet anlayışı,
  Temizlik sürecinde insan sağlığına uygun onaylı temizlik ürünleri ve
  Modern antibakteriyel yüksek teknolojili halı yıkama makineleri gibi özellikleri ile tercih edilmektedir.
  Rulo haline getirilmiş halılarınızı ev ve ticari işletmelerinize kadar gelerek kapıdan teslim alan firmamız, sunduğu hizmetleri ile kapsamlı temizlik işlemleri ile uğraşmadan ve güvenilir bir biçimde tüm halılarınızın tertemiz hale gelmesini sağlıyor. ankara şark hereke 365 gün halı yıkama hizmetlerimizi tercih ederek, temizlemek için saatlerce zaman ve yoğun bir efor harcanmasına karşın istenen sonucun asla alınamadığı halılarınızı zahmetsizce temizletebilirsiniz. Kapıdan rulo şeklinde teslim edilen halılarınızın tesislerimizde uzman personeller tarafından büyük bir titizlikle ve özel sanayi tipi makinalar yardımı ile temizlenme, temizlik sonrasında yine özel kurutma cihazlarıyla hızla kurutularak sizlere tertemiz bir biçimde teslim edilmektedir. Temizlenen halılarınız teslim ettiğiniz şekilde rulo yapılmış ve ambalajlı olarak kapınıza kadar getirilmekte, bu şekilde hiçbir zahmete katlanmaz ve sonucunda da istenen temiz halılara kavuşamamanın hayal kırıklığını yaşamak zorunda kalmazsınız.
  yerinde halı yıkama
  Duvardan duvara kaplama halıların sökülerek kapıdan teslimi mümkün olmadığı için firmamız yerinde halı yıkama hizmeti de sunmaktadır. Bu sayede ev ve her ölçekten ticari işletmenin temizlik ihtiyacına etkin çözümler getirilmekte, halılar hijyenik kullanım vaat eden temiz yüzeylere dönüşmektedir. Kullandığı sanayi tipi makinalar konusunda uzman olan ve uzun zamandır halı temizliği konusunda çalışarak deneyim kazanan personellerimiz, yerinde halı yıkama işlemlerini büyük bir dikkat ile yürütmektedir. Halıların yüzeyindeki tüm kir, toz ve lekeler sunduğumuz temizlik hizmetleri ile yerinde temizlendiği gibi, halının dip kısımları da tıpkı yüzeydeki gibi tertemiz olmaktadır.

  Yüksek devirle çalışan ve bu sayede çok fazla emiş gücüne sahip olan sanayi tipi vakum makinalarından yardım alarak gerçekleştirilen halı yıkama işlemleri, yerinde ya da özel yıkama tesislerimizde olsun fark etmeden, halıların dip kısımlarındaki pislik, akar ve mikropların da temizlenmesini sağlamaktadır. Halılar yıkandıktan sonra kurutma makinaları hassas halıların dahi ipliklerine zarar vermeden nemi halıdan hızlı bir biçimde uzaklaştırmakta, bu sayede küflenme ve koku gibi sorunlar ortadan kalkmaktadır. Firmamızın sunduğu yerinde halı yıkama işlemlerinden birkaç saat sonra zemin alanı kullanılabilmektedir. Zahmetsiz bir çözüm olan halı yıkama hizmetlerimiz aynı zamanda oldukça ekonomiktir.

ankara halı yıkama